Витрати на відкриття проєкту Наумов не вказав у своїй декларації. Про це йдеться у сюжеті Bihus.Info.

Важливо: Андрію Богдану намагалися спалити його Tesla: поліція почала розслідування

Комплекс відкрили 29 липня 2020 року. Однак журналісти помітили, що чиновник постійно відвідував його ще до відкриття. Деколи навіть у робочий час і на службовому автомобілі. Склалось враження, ніби він керував облаштуванням проєкту.

Що каже Іван Наумов

Чоловік написав пост із поясненнями. За його словами, комплекс належить сину Миколі, гроші на який Наумов-молодший отримав із сімейного бюджету.

У закладі працює мій син Микола, який є керівником ТОВ "Радіус 88", і саме це підприємство орендує комплекс "NAVY"… Комплекс розташований на моєму шляху з роботи додому, я при нагоді приїздив до зазначеного закладу, як тато до сина і не більше,
– написав чиновник.

Яка ймовірна вартість NAVY

За даними держреєстру юросіб, син завгоспа Микола Наумов вніс у статутний капітал свіжоствореної компанії-орендаря комплексу (ТОВ "Радіус 88" – 24 канал) 2 мільйони гривень. Станом на кінець 2019 року Наумов задекларував сукупних сімейних заощаджень трохи більше половини від цієї суми – 1,3 мільйона гривень. Зміни щодо майнового стану та Наумов в декларацію досі не вніс.

Розслідувачі наголошують, це саме по собі може свідчити про корупційне правопорушення.

Хто такий Іван Наумов?

Очільник Департаменту управління майном Нацполіції. Раніше працював у правоохоронних органах Донецька, потім перевівся до Києва. Неодноразово був фігурантом корупційних розслідувань. Наприклад, теща Наумова, маючи нульові доходи, стала власницею люксової автівки, вартістю близько 90 тисяч доларів, а також отримала 2 земельні ділянки. До слова, одна з них розташована неподалік відпочинкового комплексу під Києвом.


Відпочинковий комплекс NAVY / Фото Bihus.info