Наразі Наталя з численними травмами тіла та опіками перебуває у реанімації однієї з лікарень Києва. Раніше поширювалось інформація, що жінці внаслідок вибуху відірвало ногу, однак це виявилося неправдою, пише "Страна".

Читайте також: Вибух авто на Бесарабці у Києві: що відомо про загиблого Тимура Махаурі

До слова, у машині Целовальникова перебувала також разом з донькою Марією.

"Вона зараз є притомною. Тримається. Лікарі роблять все можливе. З дочкою все добре. Ми будемо відкривати збір коштів, їй потрібна не одна операція. З'явилися вже і шахраї, які збирають гроші. Хоча номери рахунків ми ще не давали, вони будуть відомими пізніше . Ми їх обов'язково опублікуємо ", – розповіла у коментарі ресурсу її близька подруга Тетяна.

Додамо, що до потерпілих нікого не пускають і лікарі не дають жодних коментарів. Видання це пояснює тим, що її колишній чоловік, який є бізнесменом, і рідні написали письмову заяву, щоб інформацію про її стан нікому не розголошували.

"Уже багато дурниць і неправди ходить соціальними мережами та у новинах. Наталя ніколи не була обличчям Dior. Але так, вона працювала моделлю. Вона знімалася в кримському журналі Caprice, була на обкладинці журналу", – зазначила Тетяна.

Нагадаємо, 8 вересня близько 18:00 у центрі Києва стався вибух в одному з автомобілів, внаслідок чого загинув Тимур Махаурі. У МВС кажуть, що він "був відомим серед криміналітету" та його пов’язують "з чеченським колами".

Раніше сайт "24" з посиланням на власні джерела писав, що у авто з ним перебувала модель Наталя Кошель.