Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен. За його словами, зараз Лавров колесить між певним "трикутником": Тегеран – Африка – Талібан.

Читайте також "Розумного не чекали": ведуча Соляр рознесла ниття Лаврова про Україну – потужне відео

Російське МЗС на дні

Борис Тизенгаузен порівняв стан справ у 2012-2013 роках, коли Сєргєй Лавров був учасником форумів Великої двадцятки, Великої вісімки, був на зустрічах з лідерами багатьох країн з нинішньою ситуацією, коли російському МЗС нічого не залишається, як зустрічатись з країнами Африки та терористами.

Усе це сталось через неспроможність Владіміра Путіна керувати країною. Його імперіалістичні ідеї все швидше копають могилу російській державі.

Зараз у них колесить такий трикутник виходить, то вони в Тегеран мотаються, то відвідують Африку, то з талібами якісь нові угоди заключають. Тобто така вісь зла, на яку диктатори так обережно присіли й сидять і дружать там,
– сказав Тизенгаузен.

При цьому політтехнолог сказав, що не варто недооцінювати візити Лаврова до країн Африки, бо кожна країна має право голосу в ООН й не важливе її розташування або площа.

Політтехнолог розповів, в чому небезпека поїздок Лаврова до Африки: дивіться відео

На його думку, європейським партнерам також треба звернути увагу на країни Африки, бо Росія на повну використовує там ПВК "Вагнер". Загалом Євгєній Прігожин окрім діяльності своєї ПВК надає африканським країнам послуги політтехнологів, ботоферм для вигідних Росії африканських політиків.

"Він постачає африканським лідерам в комплексі ПВК та політтехнологів. І вони там періодично змінюють устрій, періодично приводять до влади потрібних людей. Росія в своєму репертуарі корумпує диктаторів", – підсумував Борис Тизенгаузен.

Як Лавров з'їздив до Африки

  • Під час нещодавнього турне країнами Африки очільник російського МЗС Сєргєй Лавров відвідав декілька африканських країн, але все ж, із запланованого списку, йому не вдалось завітати у 2 країни.
  • Політолог Микола Давидюк переконаний, що візити Лаврова до Африки не несуть ніякого сенсу.
  • Найголовнішою метою таких поїздок є формування залежності африканських країн від ПВК "Вагнер", які здійснюють торгівлю зброєю та консультують різні політичні сили.