Росія начебто зацікавлена у тому, щоб мінські угоди "залишалися на столі". Таку заяву Лавров зробив у розмові з російським пропагандистом Володимиром Соловйовим.

Актуально Агресія Росії на Донбасі триває: головне з виступу Кравчука на Радбезі ООН

За словами глави МЗС Росії, мінські угоди затвердила Рада Безпеки ООН, тому від них дуже важко відступити. Лавров зауважив, що деякі люди намагаються не виконати домовленості та пояснити це "смішними запевненнями". І Росії це начебто вигідно.

Що ще сказав Лавров

За словами Ларова, саме Київ нібито не виконує мінські угоди. Донбас начебто вже навчився жити у "ситуації незаконної блокади". А французи та німці її нібито взагалі не помічають.

Лавров також поскаржився, що до Росії нібито чіпляються з вимогою відкрити ще два КПВВ. Однак, за словами Лаврова, у мінських домовленостях мовиться не про КПП, а "про повне розблокування усіх економічних зв'язків".

Глава МЗС Росії також заявив, що Київ начебто має сам оголосити про бажання зупинити мінські домовленості. Президент Володимир Зеленський критикує домовленості, однак виправдовує їх існування можливістю зберегти санкції проти Росії.

Мінські домовленості: останні новини