За словами Лаврова, хтось сказав, що Володимир Зеленський хоче повернути посла. У цьому випадку Росія буде не проти, заявив він в інтерв'ю "Російській газеті".

Цікаво: У Кремлі заговорили про врегулювання ситуації на Донбасі при Зеленському, але є умова

Наші країни навіть за нинішніх умовах сильно взаємопов'язані в економіці, у сфері транспорту, у гуманітарних справах, сімейних зв'язках. І, звичайно, нерозумно постійно зводити якісь бар'єри,
– заявив очільник МЗС Росії.

Зокрема, він побідкався на проблеми з авіа- та залізничним сполученням між Україною та Росією, а також на перешкоди для "простого спілкування".

Крім того, російський дипломат розповів про свої взаємини з українським колегою Вадимом Пристайком та його попередником Павлом Клімкіним.

"Зі своїм нинішнім колегою наживо я бачився лише одного разу – на нормандському саміті у Парижі. Власне причин для контактів більше і не було. З Клімкіним теж спілкувалися, але на полях різних заходів – так само на нормандських зустрічах, у Мінську чи радах голів МЗС при ОБСЄ", – розповів Сергій Лавров.

Що відомо про дипломатичні відносини України і Росії?В Україні не було російського посла ще з 2016 року. У Росії українського – 2015-го. Увесь цей час на посадах керівників посольств були лише тимчасово повірені особи.

Загалом дипломатичні стосунки між державами зведені до мінімуму – працюють лише кілька рядових членів посольств та консули. Причиною цьому стала збройна агресія Росії проти України.