Легка атлетика це не тільки фізичне, а й психологічне здоров’я

8 травня 2010, 14:40

Легкою атлетикою займаються мільйони людей, незалежно від віку, статі та статусу.

Масовим видом спорту легку атлетику роблять різноманітність вправ, навантажень та тренажерів.
Легка атлетика - надзвичайно корисна для здоров’я. Легкоатлетичні вправи покращують роботу опорно-рухового апарату, внутрішніх органів і систем організму в цілому.
Вправи у легкій атлетиці поділяються на п’ять видів: ходьба, біг, стрибки, метання і багатоборство.
Ідучи або ж бігаючи ми активізуємо майже всі м’язи тіла. Як результат - покращується обмін речовин, робота серцево-судинної, дихальної та інших систем організму.

Метання сприяє гармонійному розвитку усієї мускулатури. Займаючись легкою атлетикою, ми виховуємо в собі витривалість, швидкість, силу, спритність та вміння долати перешкоди.

Бокс

Відмінне здоров’я, міцне та загартоване тіло і сила волі. Ми розповімо про бокс - надзвичайно вольовий вид спорту.
Бокс ще називають спортом усіх часів. Історія його розвитку налічує близько п'яти тисяч років.

Особливо популярний був кулачний бій в Стародавній Греції. З 688-го року до нашої ери він увійшов до програми олімпійських ігор.
Мати міцну статуру в боксі - не головне. Тут головну роль відіграють швидкість та техніка.

Записуючись у секцію боксу, приготуйтесь, що Вам доведеться постійно рухатись.
Особлива увага - на тренування ніг. Адже, успішне виконання атакуючих і захисних дій залежить від вміння правильно перерозподіляти вагу тіла.

Швидкі аеробно-силові вправи підтягують фігуру й загартовують характер. Комбінації з хуків, джебів, аперкотів, фінтів інтенсивно навантажують м’язи ніг і рук, спини та живота.

Відтак, вже після першого місяця занять підвищується витривалість і тонус м’язів. А ще ви навчитеся опановувати свої емоції, контролювати злість, страх і тверезо оцінювати ситуацію. Погодьтеся, це надзвичайно важливо.