Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

Політик додав, що не оприлюднитиме цей документ.

Звичайно, є договір. Ці документи будуть передані в НАБУ. Це професійний незалежний орган, який буде це розслідувати. Я не хочу робити з цього "Санта Барбару", щоб це обговорювали, ялозили місяцями або роками,
– зазначив Лещенко.

Лещенко додав, що 10 років відкладав гроші на квартиру. "З цього зробили шоу, яке принижує нас як журналістів", – заявив він.

Нардеп зазначив, що НАБУ вже почало перевірку щодо покупки його квартири.

Читайте також: Квартира Лещенка: нардеп розповів, хто замовив війну проти нього

"Її почали, коли ця інформація з'явилася. Я особисто звернувся до НАБУ. Я людина, яка створювала НАБУ своїм законопроектом, який голосував за це, який вважає, що незалежний антикорупційний орган – це головне, що потрібно нашій державі. Я не боюся перевірок. Я відкрито все задекларував", – запевнив Лещенко.

Він наголосив, що діяв чесно і не приховав покупку нерухомості.

Я не знайшов якогось бомжа, щоб записати цю квартиру. Чи не знайшов якогось підставного родича або якусь фірму, яка б потім через офшор володіла цим. Як роблять все політики. Я сам задекларував, тому що я сам автор закону про прозорість всіх реєстрів. Я, як журналіст і депутат, вніс відповідні закони, які були прийняті. І, звичайно, я діяв згідно з тими принципами, які декларую,
– сказав Лещенко.

Нагадаємо, 6 вересня стало відомо, що колишній журналіст, а нині народний депутат Сергій Лещенко купив квартиру площею майже 200 кв. м. у новобудові. Вартість помешкання склала 7,5 мільйонів гривень. Лещенко пояснив звідки у нього взялась така велика сума на купівлю нерухомості.

Проте видання "Еспресо" оприлюднило дані, згідно з якими доходи Лещенка, Притули і Топольської не дають змоги нардепові купити квартиру.