Вибухи у Львові лунали, починаючи з 6:33 по 6:42 15 лютого 2024 року. На жаль, є поранені.

Дивіться також У Львові пролунали вибухи

Що відомо про атаку ворога по Львову

За попередньою інформацією, на наш регіон летіло понад 10 ракет. ППО добре відпрацювали цю атаку, та все ж маємо одне попадання в об'єкт інфраструктури,
– розповів міський голова.

Андрій Садовий повідомив, що вибуховою хвилею вибило вікна у житлових будинках на вулиці Науковій, також зачепило школу.

"На місці працюють оперативні служби. Встановлюємо наслідки атаки", – уточнив міський голова.

За його словами, автобуси тимчасово курсуватимуть по вулиці Володимира Великого, трамвай їздить без змін.

Глава Львівської ОВА Максим Козицький розповів, що в ході вранішньої атаки ракета влучила також у землю, неподалік житлових будинків на вулиці Науковій.

Пошкоджені вікна у п'яти- та дев'ятиповерхівках, у яких живуть люди, і вікна у центрі зайнятості,
– сказав посадовець.

Коротко про атаку по Львову

  • Росія вдосвіта запустила ракети по Львову. Андрій Садовий повідомив, що в місті є влучання. За словами міського голови, за попередньою інформацією, у кількох будинках Львова на вулиці Науковій вибуховою хвилею повибивало вікна.
  • Згодом глава Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що частину вікон вибило у 16 житлових будинках на вулиці Науковій, там пошкоджені машини, які були припарковані поруч.
  • Щонайменше троє людей зазнали поранень. Козицький повідомив, що чоловік та жінка, які живуть у будинках на Науковій, зазнали різаних ран. Їм допомогли на місці. Ще в одного чоловіка – гематома надбрівної ділянки. Його госпіталізували. Постраждалий також мешкав у одному з будинків, які пошкоджені вибуховою хвилею.