У коментарі 24 Каналу речниця ДБР Ольга Чеканова повідомила, що офіцеру обрали запобіжний захід. Мова йде про домашній арешт.

Важливо Лейтенант побив ногами солдата: у навчальному центрі під Житомиром вибухнув скандал

Суд обрав запобіжний захід

Лейтенанту Віктору Вітусевичу обрали запобіжний захід у справі про побиття солдата. Він перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом протягом 60 діб.

Можу вам офіційно підтвердити, що Богунський районний суд міста Житомира обрав запобіжний захід командиру взводу однієї з військових частин Житомирщини у вигляді цілодобового домашнього арешту на 60 днів,
– повідомила Чеканова.

Варто відзначити, що напередодні радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань Тетяна Сап'ян заявила, що Вітусевичу обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У Державному бюро розслідувань також уточнили, що наразі проводять досудове розслідування справи.

Варто зауважити, що після розголосу інциденту у мережі з'явилось відео, на якому солдат, який і був побитий, просить людей не гнобити лейтенанта.

"Він показував на мені просто силовий прийом, ніхто не бив мене, ніхто не знущався. Будь ласка, не гнобіть його", – сказав солдат у ролику.

Лейтенант побив солдата на Житомирщині: коротко

  • 11 березня у мережі з'явилось відео, на якому видно, як чоловік б'є солдата ногами. Одночасно з ним прокоментував інцидент лейтенант Віктор Вітусевич, який є командиром другого взводу роти охорони навчального центру Житомирського району селища міського типу Гуйва. Він фактично визнав провину, однак пояснив, що алкоголь в армії – це недопустимо.
  • У самому навчальному центрі розповіли, що почали службове розслідування, лейтенанта відсторонили від виконання службових обов'язків.
  • Державне бюро розслідувань заявило, що розслідують справу. Там також пояснили, що командиру світить тюремний термін до 12 років.