Свою точку зору політик озвучив у прямому ефірі 1 квітня, коли його попросили прокоментувати слова американського президента Джо Байдена. Той, нагадаємо, Путіна вбивцею якраз вважає.

Читайте також Дочекайтесь і не хвилюйтесь, – Данілов натякнув Бойку на причетність до Харківських угод

Бойко не вважає, що Путін – вбивця

Співголову фракції "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка у студії "Право на владу" попросили прокоментувати заяву президента США Джо Байдена про те, що Путін – убивця.

Відомий проросійською позицією політик висловив думку, що Байдена просто "піймали журналісти". Ба більше – називати Путіна вбивцею українські можновладці не повинні. Бо це, мовляв, ускладнить переговори щодо Донбасу.

А як ви збираєтеся вести переговори у нормандському форматі з такою позицією? Ви будете домовлятися чи звинувачувати когось, обзивати?
– сказав Бойко.

І запропонував змоделювати ситуацію: "Сидить пані Меркель, сидить пан Макрон, сидить пан Путін. Тут заходить пан Зеленський і каже: "Я з тобою взагалі говорити не буду". Чи як?"

Ведуча програми Наталія Мосейчук зауважила, що Байден назвав Путіна вбивцею, та це не заважає йому вести з тим переговори. А потім попросила Бойка все ж відповісти прямо на пряме запитання: так вбивця Путін чи ні?

У мене немає таких даних, що він – убивця,
– відповів Юрій Бойко.

До теми Президент Литви також вважає Путіна вбивцею

Путін – вбивця: що сказав Байден та хто підтримав його думку