Щоправда, користувачі мережі не дуже схвально оцінили ідею лідеру Туркменістану. Про це пише Интерфакс.

Важливо У Туркменістані встановили величезний позолочений пам'ятник улюбленого собаки президента

Чим керувався президент Туркменістану

Гурбангули вказав на недавнє дослідження, яке підтверджує, що активна речовина кореня солодки – гліциризинова кислота – перешкоджає розвитку коронавірусу. До того ж ефект надає навіть мала концентрація солодки.

Президент зазначив, що солодковий корінь входить у першу п'ятірку списку лікарських засобів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Реакція соцмереж

Користувачі у твіттері не оцінили ідею голови Туркменістану. Люди жартома запропонували Гурбангули досліджувати також властивості кропиви, кори дуба й подорожника для лікування COVID-19.

Найкраще лікувати коронавірус сечею молодого баранчика,
– написали в коментарях.

Цікаво Не ходиш у масці – йди на поле: в Туркменістані карають порушників карантину

COVID-19 у Туркменістані: що відомо

  • Тривалий час Туркменістан залишався останньою країною-членом ООН, яка не визнавала існування COVID-19.
  • До липня 2020 року аптекам забороняли продавати маски населенню і затримували громадян у захисних засобах на вулицях. Журналістам і ЗМІ заборонили писати про коронавірус.
  • Раніше Бердимухамедов під час засідання уряду порадив громадянам захищатися від вірусів старовинним народним засобом – "димом гармали". Лідер країни зазначив, що протягом тисячоліть предки туркменців створили національні методи боротьби зі шкідливими звичками й профілактику різних інфекційних захворювань.