Голова Луганської ОВА Артем Лисогор повідомив, що росіяни випалюють Луганщину не лише в зоні активних бойових дій, а й на тимчасово окупованій території.

Дивіться також У Києві на Оболоні спалахнула масштабна пожежа – горіла СТО

Окупанти не можуть впоратися з пожежею

Лисогор повідомив, що у Станично-Луганському районі так звані "пожарнікі ЛНР" ніяк не можуть загасити лісову пожежу.

Голова Луганської ОВА повідомляє, що на території лісництва у Нижньотеплому горить ліс площею у 110 гектарів. Окупаційна влада направила на місце пожежі шість підрозділів "МЧС", але вогонь продовжує поширюватись.

Населені пункти Нижньотепле та Петрівка – охоплені димом. Але окупантам байдуже на людей. Вчергове вони доводять це своєю недбалістю,
– додав Артем Лисогор.

Росія несе в Україну суцільне лихо

  • З початку повномасштабного вторгнення росія завдала Україні та нашому довкіллю непоправної шкоди. Так, збитки від екологічної катастрофи внаслідок підриву росіянами греблі Каховської ГЕС сягають 146,4 мільярда гривень.
  • Від підняття води постраждали 1144 домогосподарства, а площа підтоплених лісів складає 63 447 гектарів.
  • Орієнтовні збитки, спричинені війною за розрахунками Державної екологічної інспекції складають 2,446 трильйона гривень.
  • Також працівниками Державної екологічної інспекції задокументовано 4926 фактів заподіяння шкоди довкіллю внаслідок збройної агресії Росії.
  • Крім того, атмосферному повітрю росіяни завдали збитків на 1,17 трильйонів гривень, земельним ресурсам на 1,09 трильйонів гривень, водним ресурсам на 83,85 мільярда гривень.