Правоохоронці у коментарі 24 Каналу розповіли, що 14-річний учень приніс до школи спецзасіб. Під час перерви 13-річна дівчина розпилила його.

Дивіться також Ображав учнів та сповідував "русский мір": у школі на Львівщині діти бойкотують навчання

Станом на 19 годину, до медиків за допомогою звернулося 5 дітей віком 11 – 12 років. Попередній діагноз: подразнююча дія сльозогінного газу. Усім надали допомогу та передали рідним,
– мовиться у повідомленні.

У ліцеї під Києвом розпилили перцевий балончик: дивіться відео

У Києві повідомляли про замінування усіх шкіл та коледжів

Початок нового навчального року в Києві почався з повідомлення про масове мінування усіх шкіл та коледжів. У поліції 1 вересня заявили, що отримали повідомлення про замінування усіх навчальних закладів. Рішення про евакуацію дітей та персоналу приймала окремо кожна адміністрація закладу освіти.

На щастя, повідомлення виявилися фейковими й жодних небезпечних речей не виявили.

Вже через кілька днів, 4 вересня, поліція Києва знову отримала повідомлення про замінування усіх шкіл. Працівники поліції та підрозділи ДСНС вжили усіх необхідних заходів. Щодо евакуації дітей та вчителів з приміщень, рішення також приймалося додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією.

Інформація про друге масове мінування також виявилася фейковою. ДСНС та правоохоронці провели ретельну перевірку й не знайшли вибухових пристроїв. На щастя, під час інциденту ніхто не постраждав.

Наступного дня, 5 вересня, у Києві вкотре надійшло фейкове повідомлення про мінування. Цього разу поліція отримала повідомлення про замінування ТРЦ, вокзалів і медзакладів столиці.