Нагадаємо, що 1 вересня також було повідомлення про замінування усіх шкіл. Після ретельної перевірки ця інформація не підтвердилася.

Дивіться також У Львові повідомляли про замінування Ратуші: людей евакуювали з міськради

У Києві заявили про замінування шкіл

Так, зранку 4 вересня столична поліція знову отримала повідомлення щодо замінування усіх середніх шкіл та коледжів Києва. Працівники поліції та підрозділи ДСНС вживають необхідних заходів.

Щодо евакуації дітей та вчителів з приміщень, рішення буде прийматися додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією. Зберігайте спокій та слідкуйте за оновленням інформації,
– наголосили у КМВА.

О 17:06 в КМВА повідомили, що після повідомлення про замінування фахівці провели ретельну перевірку усіх середніх шкіл Києва.

"Інформація не підтвердилась. Виклик був хибним", – мовиться у повідомленні.

Фейкові мінування в Україні

  • У Києві 1 вересня повідомляли про замінування всіх середніх шкіл. Поліцейські перевірили інформацію. Згодом надійшла актуальна інформація від КМВА. В адміністрації зазначили, що після повідомлень про замінування провели ретельну перевірку. На щастя, інформація не підтвердилася. Тож виклик з попередженням був хибним.
  • Також невідомі заявляли про нібито замінування Рівненської обласної державної адміністрації. Всіх працівників звідти евакуювали.
  • Нагадаємо, що у Львові 29 березня "замінували" виші. Повідомлення від аноніма надійшло близько 13:50. Зокрема, тривожне повідомлення отримали два львівські виші. Так, повідомлялося про фейкові замінування у Львівському державному університеті фізичної культури, що на вулиці Костюшка, та у Львівському національному університеті імені Івана Франка.
  • На початку 2023 року у Львові два дні поспіль повідомляли про замінування Ратуші. На щастя, під час обстеження приміщення Ратуші фахівці не виявили жодних вибухонебезпечних предметів. Таким чином, повідомлення про мінування двічі поспіль виявилось фейковим.