У Білорусі заявили, що такою була офіційна відповідь від Литви. Про це в ефірі білоруського телеканалу розповів генпрокурор Білорусі Андрій Швед.

Зауважте Неформальна зустріч Зеленського і Тихановської: Кулеба розповів деталі

Литва не видасть Тихановську

Андрій Швед заявив, що у Литві перебувають білоруські опозиціонери, проти яких в Білорусі відкрили кримінальні справи. Він заявив, що вони направили і надсилають відповідні документи у країни.

Поки реакції не спостерігаємо, за винятком громадянки Тихановської. Дійсно, надійшли документи, вже офіційно можу підтвердити, про відмову Литви в її видачі…
– розповів генпрокурор.

Він також додав, що нібито "в них немає ніякої мотивування, на підставі чого вони нам відмовили – тобто правових підстав ми в цьому не побачили".

Він також запевнив, що роблять все можливе, аби Білорусі видали "злочинців". Розповів про хороші результати з Росією.

Опозиціонерка Світлана Тихановська: останні новини

  • 10 липня білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська заявила, що зустрічалась з президентом Володимиром Зеленським у Литві. Політикиня відзначила підтримку з боку України.
  • Очільник МЗС Дмитро Кулеба розповів, що під час Конференції білоруська опозиціонерка підійшла до Зеленського. Вона назвалась і повідомила про свою вдячність Україні за підтримку білоруського народу.
  • Світлана Тихановська розповіла, що силовики, які виїхали з Білорусі, підтримують контакти з тими, що залишилися в країні. Так команда лідерки опозиції отримує інформацію.