Через кілька годин кружляння у нашому повітряному просторі група "Шахедів" дісталася до Львівської області. При цьому з півдня рухалися ще групи дронів, а також і через Сумську область з півночі.

Минулої ночі Росія запустила по Україні "Шахеди": вибухи чули в Одесі, ППО працювала на Київщині

Атака "Шахедів" на Львівщину 20 травня: що відбувалося

Повітряна тривога на Львівщині почалася о 02:57. Максим Козицький, очільник Львівської ОВА, інформував у соцмережах про рух російських дронів-камікадзе.

О 3 ранку стало відомо, що ворожі бойові безпілотники рухаються у напрямку Львівської області. А о 03:20 Козицький написав:

Ворожі безпілотники зайшли у повітряний простір Львівської області. Рухаються у напрямку Ходорова, Нового Роздолу.

Згодом він уточнив, що є цілі на Миколаїв Львівської області, на Новий Розділ, а також фіксують цілі на Бібрку.

О 03:44 Козицький написав, що в області по ворожих цілях працюють воїни ПвК "Захід" та мобільні вогневі групи. Отже, Протиповітряна оборона відстоює наше небо усіма необхідними засобами.

Оновлення 04:25: у Львівській області пролунав сигнал про відбій повітряної тривоги. Інформацію про наслідки бойової роботи від ОВА та Повітряних сил очікуємо згодом.

Оновлення 05:00. Повторна тривога у Львівській області. Монітори вказують, що ще один "Шахед" залетів із боку Тернопільщини.

Оновлення 05:35. Керівник ОВА повідомив, що по ворожих цілях працюють мобільні вогневі групи.

Оновлення 06:00. В ОВА повідомили про дорозвідку.

  • Зауважимо, російські військові минулої ночі, на 19 травня, запускали багато "Шахедів" також. Зі звіту Повітряних сил відомо, що 37 БпЛА ліквідували зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби ЗСУ. Це сталося у Київській, Одеській, Миколаївській, Сумській, Вінницькій, Житомирській, Черкаській та Херсонській областях.
  • Дрони летіли по Україні й у попередні ночі – 18 травня ворог застосував 13 БпЛА (з районів Приморсько-Ахтарська та Курська), але й тоді наші сили ППО показали 100% результат. А у ніч на 17 травня Повітряні сили також збили 20 безпілотників. І це також були всі, які запускав ворог.