Це сталося після двох тижнів лікування ускладнень зі станом здоров'я глави Пентагону. Вони виникли після операції через рак простати, який виявили в Остіна.

До теми Остін досі перебуває у лікарні, а Байден вважає помилкою, що той не повідомив про свій стан

Остіна вже виписали з лікарні

Представники Пентагону наголосили, що міністр оборони США продовжує одужання і, за порадою лікарів, деякий час буде виконувати свої обов'язки віддалено, перш ніж повернеться до міністерства. У Міноборони запевнили, що Остін має повний доступ до необхідних захищених засобів зв'язку.

Лікарі американського міністра Джон Меддокс та Грегорі Чесната. також наголосили, що стан глави Пентагону значно покращився за час його перебування в Національному військово-медичному центрі імені Волтера Ріда.

Він пройшов низку медичних тестів та обстежень, а також отримав нехірургічну допомогу, зокрема для усунення деяких тривалих болів у ногах. Його виписали додому з плановим курсом фізичної терапії та регулярним наглядом,
– мовиться у заяві лікарів

У міністерстві також сказали, що рак передміхурової залози в Остіна вилікували на ранній стадії, а прогнози щодо видужання – чудові. Водночас подальших процедур щодо лікування раку в глави Пентагону не передбачають.

Остін приховав свій діагноз від Байдена

  • Інформація про госпіталізацію Остіна з'явилася у мережі 6 січня. Зрештою стало відомо, що міністрові оборони США діагностували рак простати.
  • Водночас свій недуг глава Пентагону вирішив приховати від президента Джо Байдена, а також від своїх колег у міністерстві. Як у Білому домі, так у Пентагоні були приголомшені рішенням Остіна.
  • Однак навіть під час перебування у лікарні Остін продовжував виконувати свої обов'язки віддалено. Зокрема, він віддавав накази під час атаки на Ємен 12 січня, коли вдалося знищити військові об'єкти хуситів.