Ба більше, Куницький використовував мандат в інтересах цього бізнесу. Це виявили журналісти-розслідувачі програми "Схеми: корупція в деталях".

Цікаво "Слуги народу" випустили цукерки на свою честь: це подарунок до річниці існування партії – фото

Вони з'ясували, що той розсилав депутатські звернення для вирішення проблем з силовиками та відкрив свої приймальні за адресами офісів групи компанії "Автоентерпрайз".

А крім цього, навіть намагався встановити зарядну станцію цієї мережі прямо у дворі Ради. Водночас надання пільг нардепу від приватного бізнесу може розцінюватись як подарунок або неправомірна вимога.

Офіційний керівник групи компаній "Автоентерпрайз" і помічник Куницького – Дмитро Ніконов – не заперечує цінову політику для нардепа. А також запропонував журналістам оренду автівки за такою ж ціною – 2,5 тисячі гривень на місяць – аби ті "не шукали зраду".


Група "Автоентерпрайз"складається з близько десятка фірм / Інфографіка "Схем"

Що відомо про "слугу народу" Куницького

Олександру Куницькому – 36 років. Він народився у Запоріжжі, навчався там у Центрі професійної технічної освіти (спеціальність – "кухар-кондитер"). Приватний підприємець, співзасновник ТОВ "Народний погляд", а також керівник ГО "Чистий Харків".

Ізраїльський та український блогер, відомий під псевдонімом zpsanek. Займається викриттям незаконних дій та корупції серед правоохоронців, зокрема – на дорогах. Активіст ініціативи "Дорожний контроль".

Перед виборами до Ради з'явилася інформація, що Куницький має паспорт Ізраїлю, а подвійне громадянство заборонено українським законодавством. Він запевняв, що встиг написати заяву в генеральне консульство Ізраїлю в Києві про відмову від громадянства.

ЦВК спочатку скасувала реєстрацію Куницького, проте через іншу причину — він не жив останні 5 років в Україні. Все ж, згодом суд таки скасував це рішення. Зараз депутат входить до комітету Ради з питань правоохоронної діяльності.