Про це повідомила політикиня та екснардепка Вікторія Войціцька, рейс якої перенесли з ночі на ранок.

Важливо Велика Британія може підтримати відключення Росії від SWIFT у разі вторгнення в Україну, – ЗМІ

Авіакомпанія перенесла виліт рейсу з Мюнхена, який мав відправитись з німецького аеропорту в суботу 22 січня о 22:00. Час вильоту змістили на 6:00 неділі.

Як нам в літаку ще раз повторили, "ми не можемо залишатися на ніч в Україні через політичну напругу". І це не паніка, а констатація нових реалій,
– розповіла Войціцька.

Цікаво, що авіалінія відмовилась компенсувати будь-які витрати саме через "політичну нестабільність", хоча пасажири були вимушені чекати більше ніж 8 годин на літак.

Все через "політичну ситуацію"

Екскерівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Любов Цибульська, яка теж летіла цим рейсом, підтвердила, що представники авіакомпанії називали причиною перенесення рейсу саме політичну ситуацію. Як вона сказала в коментарі "Європейській правді", таке пояснення надали на стійці під час реєстрації, а потім озвучили і в салоні літака.

Не дозволяємо своїм екіпажам залишатися на ніч через політичну ситуацію в Україні,
– процитувала Цибульська пояснення працівників авіакомпанії.

Водночас ночівлю в готелі компанія таки оплатила.

Що відомо про Lufthansa

Це найбільша німецька авіакомпанія, національний авіаперевізник Німеччини та найбільша авіакомпанія Європи, як за кількістю літаків, так і за кількістю перевезених пасажирів. За даними Вікіпедії, "Люфтганза" займає четверте місце у світі за обсягами перевезень пасажирів, виконує рейси за 18-ма внутрішніми та 203 міжнародними маршрутами. Загалом регулярні рейси виконуються до 78 країн по всьому світу.

Загроза вторгнення Росії: головне

  • Про можливість повномасштабного російського вторгнення у західних ЗМІ говорять ще від жовтня 2021 року. За даними розвідки, Росія активно нарощує війська біля наших кордонів.
  • За даними американської розвідки, Росія активно готується до провокацій на Донбасі, щоб виправдати своє вторгнення до України, яке можливе вже цієї зими.
  • Росія всіляко заперечує свої агресивні наміри, хоча кремлівські пропагандисти з екранів відкрито говорять про можливість введення військ на нашу територію.
  • Президент Володимир Зеленський закликав українців не панікувати, адже "ризики не стали більшими".

Чи допустять США вторгнення в Україну: дивіться більше у WTF

Повний текст публікації Вікторії Войціцької:

"У зв'язку з політичною ситуацією екіпаж Lufthansa не може залишатись в Україні на ніч" – щойно нам пояснили причину переносу рейсу з 22:00 вчора на 06:00 сьогодні. Перші наслідки підвищеної небезпеки в Україні. Враховуйте це у своїх планах!