Про це повідомляють місцеві та пропагандистські видання. Вибух у "прокуратурі" пролунав 16 вересня.

До теми Біля "прокуратури" окупантів у Луганську прогримів вибух

У Центрі стратегічних комунікацій повідомили, що "генпрокурор" отримав важкі поранення та загинув у своєму кабінеті. Крім цього, внаслідок вибуху загинула заступниця горєнка єкатєріна стєглєнко.

Катерина Стегленко
Стєгленко померла у Луганську / Скриншот Центру стратегічних комунікацій

Що відомо про "генпрокурора республіки"

Журналіст Андрій Цаплієнко зазначив, що горєнко є зрадником України й навіть до 2014 року міг бути агентом російських спецслужб. "Генпрокурор" понад 20 років працював в правоохоронній системі України. Зокрема, у 2013 – 2014 роках обіймав посаду начальника відділу розслідування злочинів, які пов'язані з незаконним обігом наркотиків.

"На Донбасі це традиційно було дуже "хлібне місце". За кілька днів до повномасштабного вторгнення стріляв демонстративно, на камеру, з гаубиці по Станиці Луганській, яка тоді була під контролем України", – розповів Цаплієнко.

Горєнко особисто обстрілював Станицю Луганську: дивіться відео

Вибух у Луганську

Про вибух у "генпрокуратурі" почали розповідати російські пропагандисти. Вони заявляли, що горєнко спочатку був живий, хоч і з важкими пораненнями. Очевидці опублікували відео з інцидентом. У будівлі від вибуху повилітали вікна.

До речі Знову нервове куріння, – ОК "Південь" прокоментували вибухи у Херсоні та паніку окупантів

Знищення зрадників на Запоріжжі

Подружжя колаборантів ліквідували 16 вересня в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області. Про це повідомляють російські пропагандисти. Мовиться про заступника голови окупаційної адміністрації з питань ЖКГ олега бойка, а також його дружину людмилу. Жінка керувала "територіальним виборчкомом", який займається "приєднанням" до росії.

Місцева проросійська влада Бердянська заявила, що подвійне вбивство сталося в мікрорайоні Колонія. Ліквідацію зрадників розслідують окупаційні силовики.

Зверніть увагу – у загарбників істерика через вибух у Луганську: дивіться відео