білорусь сприяє російським окупантам у війні проти України. 24 лютого з її території зайшли підрозділи окупантів, а зараз росіяни з білорусі обстрілюють мирні українські міста. Втім, 24 серпня на сайт лукашенка з'явилося привітання України з Днем Незалежності.

Читайте також Зеленський емоційно привітав українців з Днем Незалежності: щемливе відео

Цинічне побажання лукашенка на День Незалежності України

На думку лукашенка, "сьогоднішні протиріччя" – так він називає війну проти України, вбивства та катування мирних людей, мародерства та геноцид нашого народу – не вплинуть на "щирі добросусідські стосунки" наших країн. Також лукашенко збирається розвивати дружні контакти на всіх рівнях, хоча важко уявити собі людину, яка погодиться завдати собі такого потужного удару по репутації.

Втім, вигадки лукашенка про гарні стосунки – не найцинічніша частина привітання. З-поміж іншого він вирішив побажати Україні "мирного неба, толерантності, мужності, сили та успіхів у відновленні гідного життя".

Що ж, мирне небо Україна відвоює, а на толерантність окупанти та їхні посіпаки нехай навіть не сподіваються.

Війна росії проти Україн: в останні новини

  • російські окупанти знову обстріляли Харків з реактивних систем залпового вогню та "Калібрів". Вже є інформація про поранених внаслідок ворожого обстрілу.
  • Міністр оборони росії сєргєй шойгу намагається вигадати нове пояснення провалам російської армії та відсутності успіхів у війні проти України. Він спробував збрехати, що армія окупантів "турбується про цивільних", хоча саме на мирних людей ворог скеровує свої снаряди.
  • Мешканців Донеччини вкотре закликали евакуюватися. Окрім окупації їм загрожує відсутність абсолютно всіх благ цивілізації, адже ворог б'є по інфраструктурі. Через це пережити зиму може бути практично неможливо.
  • фсб намагалася організувати постановочні "протести" на День Незалежності. СБУ вдалося викрити операцію ворога та завадити її втіленню.

Дивіться також – відео привітання Зеленського з Днем Незалежності України