За словами Лукашенка, це "сталося" ще 3 дні тому або навіть раніше. Чому він стільки часу мовчав, самопроголошений президент Білорусі, звичайно, пояснити не зміг. Чергову порцію маячні Лукашенко видав білоруським ЗМІ, повідомляє 24 канал.

Зауважте Лукашенко наказав взяти під приціл центри прийняття рішень, але воювати з Україною не хоче

Самопроголошений президент збрехав, що Україна начебто "випустила" по Білорусі декілька ракет. Однак, за словами Лукашенка, їх встигла перехопити ППО.

Також Лукашенко озвучив серію абсурдних погроз у бік Заходу та України. Самопроголошений президент Білорусі закликав їх "не зачіпати білоруський народ".

В ОП оцінили ризики нападу Білорусі

Михайло Подоляк – радник керівника Офісу Президента – прокоментував спекуляції навколо можливого нападу з Білорусі.

Ми все прекрасно розуміємо про цього дивного пана, на прізвище Лукашенко. Ми розуміємо, що він хоче бути одночасно і тут, і там. Такий собі Труффальдіно. Але при цьому ми точно розуміємо, що відбувається. До будь-яких сценаріїв готові. Про будь-яку небезпеку ми попередимо завчасно,
– заявив Подоляк.

За словами радника керівника ОП, з оборонного боку на кордоні України з Білоруссю вже все готово. Водночас наразі схоже на те, що саме Росія має на меті збільшити панічні настрої в Україні.

Країна-окупантка хоче, щоб паралельно з її обстрілами українських міст, поширювалася інформація, що вже завтра начебто буде ще якийсь наступ.

Зауважте – Жданов відповів, чи є загроза для Львова від Білорусі: дивіться відео