Про це 24 Каналу розповів військовий експерт Олег Жданов. За його словами, карту "звідки готувався напад", Лукашенко більше ніколи не демонструватиме.

Читайте також Лукашенко зустрівся з Пушиліним: яку допомогу пропонує білоруський диктатор

Прозріння Лукашенка

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко 28 квітня заявив, що більше не хоче воювати та закликав білорусів менше говорити про війну.

Ця політична заява суперечить всьому тому, що Лукашенко говорив впродовж 14 місяців війни. Фраза Лукашенка "а я вам сейчас покажу, откуда готовилось наступление" стала "мемом", а зараз у нього раптом сталось прозріння,
– зазначив Олег Жданов.

Білоруський диктатор тепер говорить, що ніхто на Білорусь не збирається нападати та не збирався. Він мав на увазі Україну та західні країни, зокрема Польщу.

"Це може свідчити про одне – ймовірно, "Титанік" під назвою Росія, пішов на дно. Айсберг вже зустрівся з бортом Титаніка", – припустив Жданов.

Військовий експерт додав, що тому й Лукашенко почав змінювати свою риторику та думку на протилежні. А картку з областями, з яких начебто готувався наступ, "тихенько спалив".

Олег Жданов про неочікувані заяви Лукашенка: дивіться відео

Маразматичні заяви Олександра Лукашенка: деталі

  • Ще 20 квітня риторика самопроголошеного лідера Білорусі стосовно України була кардинально іншою. Лукашенко на зустрічі з губернатором Санкт-Петербурга Алєксандром Бєгловим висловився про війну в Україні, яку, звісно ж, називав "конфліктом".
  • Не обійшлось без згадок про "нацистів, фашистів та іншу погань", які керують Україною та, буцімто, "переписують історію". Він поскаржився, що через "конфлікт" в Україні Білорусь втягують в Третю світову війну.
  • Крім того, 18 квітня Лукашенко зустрівся з ватажком так званої "ДНР" Денисом Пушиліним. Він навіть запропонував донецькому гауляйтеру допомогу, бо ж люди "повинні перестати страждати". Втім у цій пропозиції не йшлося про військову допомогу.