Лукашенко вже навіть провів відповідні обговорення з Путіним. Про це він розповів на зустрічі чиновників ради глав СНД.

До речі Франція не впускатиме в країну вакцинованих "Супутником V"

Щеплювати будуть прямо на кордоні

Лукашенко розповів, що проговорював питання допомоги зі щепленнями на попередній зустрічі із Путіним. Поведінку західних країн і їхнього ставлення до Білорусі Лукашенко назвав "непристойною". Натомість, за його словами, аби щепитися у Білорусь їде багато людей.

Хоч їхні уряди поводяться непристойно щодо Білорусі, але ви бачите, який попит на "Супутник V" в західних державах. До нас дуже багато людей намагаються пробратися,
– сказав Олександр Лукашенко.

Щоб здійснити план із "допомоги у вакцинації", Білорусь відкриє кілька переходів на кордоні і облаштує там відповідні намети. За потреби там прийматимуть людей з території Польщі, Литви та України.

У нас вистачає на кордоні цих пунктів, щоб прийняти охочих людей... особливо з України. Там же наші люди живуть на одній мові розмовляємо,
– заявив Лукашенко.

За словами диктатора, питання із вакцинацією та можливим відкриттям пунктів щеплення на кордоні ще обговорюють.

Чому "Супутником V"не щеплюють в Україні: коротко

  • У Росії вже використали близько 2 мільйонів доз препарату.
  • Україна вирішила не використовувати препарати від країни агресора і 8 лютого 2021 року російську вакцину офіційно заборонили в Україні.
  • До того ж, коли цю заборону запроваджували, офіційних результатів третьої – найважливішої фази випробувань – ще не було.
  • Згодом у журналі The Lancet опублікували попередні результати ефективності "Супутника V". Їх оцінили на рівні 91%.