Зокрема, сталося це біля аеродрому, де вже були вибухи 9 серпня. Детальніше про те, де росіяни запускали ППО та повідомляли про вибухи 21 серпня – в матеріалі 24 каналу.

Зауважте Зараз є 3 версії, – Чубаров розповів про можливі причини "бавовни" в Криму

Де пролунали вибухи в Криму

Перша кримська ранкова "бавовна" прийшла до Севастополя. Вибух в окупованому місті пролунав приблизно о 6:33. Диму чи роботи протиповітряної оборони місцеві не помітили. Вже об 11:38 це повторилися, а окупанти вкотре просили всіх "зберігати спокій".

Розташування Севастополя, де були вибухи / Карта google

Під вечір уже з'явилися повідомлення про роботу ППО окупантів не лише в Сімферополі, а й біля Новофедорівки. Там розташований військовий аеродром загарбників 1 класу "Саки". Цього разу місцеві навіть зняли відео, як у небо злітає снаряд протиповітряної оборони. Схожі повідомлення надходили з Бахчисарая, що в 30 кілометрах на південний захід від Сімферополя.


Розташування аеродрому Саки в Криму / Скриншот Deepstate

Наступна "бавовна" почала цвісти вже в Севастополі. Там лунали вибухи з боку аеродрому "Бельбек". До речі, невдовзі в місті навіть почала гудіти сирена повітряної тривоги.


Розташування аеродрому "Бельбек" / Скриншот Deepstate

А завершився день уже "хлопками" в районі мису Херсонес. Там окупанти теж заявили, що працювала ППО на військовій частині біля Козачої бухти. Місцеві навіть чули сирену у військовій частині. Проте цивільних навіть не попереджали, що над їхніми будинками можуть щось збивати.

Розташування мису Херсонес / Карта google

До теми – експерт зробив потужний прогноз щодо Криму: дивіться відео