Про це повідомив керівник управління "Секретаріат ради" Юрій Лукашевський, передає Zaxid.net. Сесія мала відбутись у Шевченківській районній адміністрації.

До теми Лікарні у Львові заповнені вже на 95%: що відомо

На порядку денному стояло 478 питань, більшість з яких – земельні.

Також депутати мали розглянути 18 петицій, питання про детальні плани територій, бюджетні зміни та кредити для комунальних підприємств.

Що відомо про хворих

Голова фракції "Європейської солідарності" – другої за розміром у міській раді – Петро Адамик розповів, що всього захворіли більш як 20 людей.

Серед тих, у кого ПЛР-тест вже підтвердив коронавірус, є лише один депутат. Всі решта входять до керівництва міськради – двоє заступників мера Львова, представники секретаріату міськради, керівники департаментів й управлінь, їх заступники.

Саме через перетворення міської влади на вогнище коронавірусу в місті, була перенесена сесія міськради. Проблема у тому, що чиновники контактують з великою кількістю людей, тому після спалаху в міськраді кількість інфікованих у Львові може зростати в геометричній прогресії,
– заявив Петро Адамик.

Коронавірус на Львівщині: що відомо

1 серпня Міністерство охорони здоров'я поділило всі регіони України на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. Львів віднесли до помаранчевої зони.

У Львові та Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському районах оголосили помаранчевий рівень епідемічної безпеки.

У Жовківському, Яворівському та Кам'янка-Бузькому районах – жовтий, на решті території – зелений. Ці рівні переглядатимуться раз на тиждень по п'ятницях.

Карантин в Україні продовжили: що передбачають 4 зони
Карантин в Україні продовжили: що передбачають 4 зони / Інфографіка МОЗ