Дорожні знаки оновили не абияк – наліпки наклеїли тематично. Біля пам'ятника Данилу Галицькому з'явився знак з пішоходом на коні, а біля лялькового театру – з пішоходом-маріонеткою.

Актуально Була під вагонкою 12 років: у Львові на фасаді супермаркету з'явилась унікальна мозаїка – фото

Львів заполонили дивні дорожні знаки

У Львові невідомі вуличні художники видозмінили кілька дорожніх знаків. Вони є на вулицях Лисенка, Вірменській, проспекті Свободи, біля лялькового та оперного театрів. На нових знаках розмістили іронічні наліпки. Деякі з них й справді кумедні, тож, ймовірно, метою авторів було просто звеселити львів'ян та туристів.

Проте багато містян не сприйняли такого гумору. Віряни назвали наліпки на релігійну тематику "провокацією з метою збурення релігійної ситуації у місті". Вони поскаржились на Гарячу лінію міста Львова, щоб дорожнім знакам повернули їхній попередній вигляд. Тож наразі комунальники невпинно працюють, аби задовольнити це прохання.

Судячи із зображення, невідомі особи додали наліпки та змінили вигляд знаку. Районна адміністрація має відновити вигляд знаку, щоб він відповідав вимогам ДСТУ, – зазначив директор Адміністрації міського голови Євген Бойко.

Дивіться фото "оновлених" дорожніх знаків / Фото lvivstreetart, Гаряча лінія Львова

До теми Дивно і смішно: незвичайні дорожні знаки у різних країнах світу, про які ви й не здогадувалися

Нові дорожні знаки викликали палкі обговорення в мережі

Оновлені дорожні знаки викликали справжній ажіотаж у мережі. Деякі містяни скаржаться, що через наліпки неможливо зрозуміти, що це за знак. На їхню думку, це може спричинити збільшення кількості ДТП на вулицях міста. Тож наліпки обов'язково слід зняти.

Проте немало львів'ян виступили на захист невідомих вуличних митців. Вони зазначають, що подібна практика є у багатьох містах світу. Там такі дорожні знаки не знімають, ба навпаки – їх сприймають як окрасу вулиці. Зокрема, у Флоренції також є схожі знаки, які розмалювали вуличні художники. Вони звеселяють місцевих жителів та мають неабиякий попит у туристів.

  • "То був Бенксі, а вони так просто здирають. Акуратно зрізали разом зі знаком, і на аукціон";
  • "Думаю, хтось просто без почуття гумору";
  • "На Зеленій біля водоканалу ще раніше задекорували знак STOP, але цього навіть ніхто не помітив. Вже 2 тижні висить.";
  • "А мені сподобалось, креативно";
  • "З практичної, правової, нормативної точки зору все комунальники зробили правильно. Але щось непереборне усередині дуже хоче, аби комунальні руки не пхалися до того. Файний перформанс. Львівський";
  • "Думаю, час від часу, такий "адміністративно-релігійний перформанс" не завадить суспільству. Як мінімум, для екстазійно-праведного збудження у соцмережах".