Гроші виплатять ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр". На 10 гектарах його земель облаштують продовження Голосківського цвинтаря.

Актуально У Львові збудують крематорій, – Садовий

У Львові розширюють кладовища

Голова бюджетної комісії ЛМР Наталія Шелестак розповіла, що у Львові хочуть розширити кладовища. Площу Сихівського та Голосківського цвинтарів планують збільшити на 26 гектарів. Для цього потрібно зрізати дерева у лісі та заповідній зоні.

Голосківський цвинтар розширять на 10 гектарів. Землю держпідприємства "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр" місто не викуповуватиме. Проте Львів компенсує вартість вирубаних дерев – 15 мільйонів гривень.

Наразі ми погоджували 5 мільйонів гривень на виплату ДП. Загалом маємо виплатити 15 мільйонів. Також будуть потрібні кошти на облаштування цієї території. Адже ці 15 мільйонів – це лише компенсація ДП "Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр",
– зазначила Шелестак.

Своєю чергою, Сихівське кладовище планують розширити на землі природно-заповідного фонду, тож компенсації там немає. Скільки місту коштуватиме облаштування цих 26 гектарів цвинтарів, поки невідомо.