Хворих на коронавірус на Львівщині більшає з кожним днем. Жителів області закликають дотримуватися протиепідемічних заходів та вакцинуватися.

До теми У МОЗ назвали одразу 4 області, які можуть стати "червоними"

Львівщина невдовзі може стати "червоною"

За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, через 2 – 3 тижні кілька областей України, у тому числі й Львівщина, можуть перейти до червоної зони. Окрім цього, станом на 24 вересня вже 9 регіонів демонструють ознаки помаранчевого рівня епідемічної небезпеки.

Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області перебувають у ризику входження в червону зону. Ці регіони можуть перейти в червону зону протягом найближчих 2 – 3 тижнів,
– зауважив Кузін.

За словами головного санлікаря країни, серед нових випадків інфікування коронавірусом переважає штам Дельта. У більшості регіонів його реєструють майже в усіх госпіталізованих.

Адаптивний карантин в Україні
Що відомо про адаптивний карантин в Україні / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу

Цікаво Студенти одного з львівських вишів переходять на змішану форму навчання

Коротко про коронавірус у Львові та області

  • Львівщина, як і вся Україна, 23 вересня перейшла у жовту карантинну зону.
  • У Львові ввели низку обмежень, які стосуються закладів освіти, культури та спорту.
  • Динаміка захворюваності на коронавірус зростає кожного дня. За словами мера Львова Андрія Садового, якщо така ситуація продовжуватиметься, на місто чекає жорсткий карантин.
  • Наразі у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги перебувають 345 хворих з пневмоніями. Загалом у медзакладах Львівщини лікують 1432 таких пацієнтів.
  • Завантаженість ліжкової системи в області становить 43,39%.
  • Очільник департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис розповів, що з 1100 шкіл Львівщини після посилення карантину очно зможуть працювати лише 10%. Усе через те, що освітяни вакцинуються не надто активно.

Все, що треба знати про профілактику коронавірусу / Інфографіка 24 каналуГоловні правила профілактики коронавірусу / Джерело: ВООЗ / Інфографіка 24 каналу