За ці гроші чоловік нібито обіцяв сприяння у влаштуванні на службу за контрактом. Викрили зловмисника 8 лютого співробітники внутрішньої безпеки по Львівського прикордонного загону та ДБР.

Актуально НАБУ викрило на величезному хабарі депутата Київради від "Слуги народу" Трубіцина

Забирав гроші двома частинами

У момент затримання підозрюваний забирав 550 доларів. Це була друга частина коштів, які він вимагав за влаштування на військову службу за контрактом.


Оголошення підозри затриманому службовцю / Фото Держприкордонслужби

До цього слідчі фіксували й передачу першої частини хабаря – 700 доларів. Наразі особу чоловіка не розголошують. Але повідомили, що він служив у відділі "Рава-Руська".


Гроші, які забирав чоловік / Фото Держприкордонслужби

Що загрожує за такий злочин

Наразі справу розслідують як одержання неправомірної вигоди службовою особою. Якщо вину службовця зможуть довести в суді, йому загрожує від 5 до 10 років ув'язнення.


Правоохоронці тримають підозрюваного службовця / Фото Держприкордонслужби

Інші новини з хабарями нещодавно

  • 3 лютого повідомили, що в Бердянську затримали директора однієї зі шкіл під час отримання хабара. Слідчі встановили, що керівник закладу вимагав гроші з батька учня за "вирішення питання".
  • В Одесі 2 лютого затримали посадовця Управління торгівлі Одеси. Він нібито вимагав хабарі за ведення торгівлі у власників МАФів. Згодом до цього відомства прийшли з обшуками правоохоронці.
  • Також на початку лютого прокуратура викрила на хабарі доцентку кафедри одного з вишів Хмельниччини. Жінка вимагала від аспіранта 11 тисяч доларів. За це вона обіцяла успішний захист дисертації.

Цікаво – яка є корупція в похоронній сфері: дивіться відео