Правоохоронці підозрюють чиновників комунальної установи в корупції. Наразі вже відомо, яку схему викрили слідчі поліції.

Актуально "Ухиляння від податків": у СБУ прокоментували обшуки на підприємствах Ахметова

Підозрюють вимагання грошей у підприємців

Про це о 16 годині повідомили місцеві. За їхніми даними, чиновники управління нібито встановлювали свої "прайси" й систематично вимагали з підприємців гроші. Ці хабарі нібито треба було платити за ведення бізнесу в належних умовах. Зокрема, на думку слідчих, бізнесменам обіцяли відсутність штрафів за порушення правил торгівлі.

Ці правопорушення, ймовірно, вчиняли під керівництвом глави Управління розвитку торгівлі Костянтина Кожухаря. Крім нього, підозрюють і співробітника управління Саргія Овсепяна, який нібито організував незаконну схему виготовлення дозвільних документів.

Мовилося про право встановлення торгових точок на території всього міста. Чиновника зі спільниками підозрюють у тому, що вони щомісяця стягували "фіксовану плату" з охочих займатися торгівлею. Для кожного підприємця це була інша сума.

Також у місті Цвинтар коштував 140 мільйонів: кількох підлеглих Труханова будуть судити

За інформацією анонімних джерел, причетні до схеми ділили "данину" між собою:

  • 10% забирав посередник,
  • іншу частину коштів передавали так званим "хлоп’ятам", щоб вони не перешкоджали торговельній діяльності підприємців.

Перед цим затримали підозрюваного

"Думская" повідомляє, що обшук почали проводити після затримання людини, яка збирала гроші з дрібних підприємців за право торгувати у центральній частині Одеси. Це трапилося на Грецькій вулиці того ж дня.

Анонімні джерела в прокуратурі розповіли журналістам, що затриманий був посередником у корупційній схемі. Зібрані кошти чоловік нібито передавав до комунальної установи Муніципальної служби розвитку торгівлі міськради Одеси.

Затримання чоловіка на Грецькій в Одесі: дивіться відео

Слідство триває вже давно

Кримінальне провадження за фактами ймовірної корупції в Управлінні торгівлі зареєстрували у липні 2021 року. Дозвіл на ці обшуки надав Приморський районний суд. Слідчі, вилучають документи та інші докази, які необхідні для подальшого розслідування.

Раніше – Труханову висунули нову підозру: дивіться відео