Сирени лунатимуть з 14:50 до 14:55. Після перевірки у Львові проведуть електронне опитування щодо гучності та якості звуку. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Цікаво У Львові ремонтуватимуть водопроводи: де не буде води 16 грудня

Як у Львові перевірятимуть систему оповіщення

У Львові з 14:50 до 14:55 16 грудня фахівці перевірятимуть готовність автоматизованої системи централізованого оповіщення. Оповіщення – навчальне, тому практичні заходи не відпрацьовуватимуть. Львівська мерія просить жителів міста зберігати спокій.

Це буде навчальне оповіщення за сигналами цивільного захисту з увімкненням мобільних та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання, електричних сирен та передачі інформації через телебачення та радіомовлення. Практичних заходів відпрацьовувати не будуть,
– зазначили в управлінні з питань НС та цивільного захисту населення ЛМР.

Що потрібно робити, коли лунає сигнал "Увага всім"

В управлінні зауважили, що звучання сирен, які сьогодні можна буде почути у Львові, означає сигнал "Увага всім". Почувши його, слід увімкнути радіо та налаштувати його на "UA:Українське радіо" (103,3 МГц).

Також можна увімкнути телевізор та знайти ефірні канали цифрового телебачення "UA:Львів" та "1-й Західний". Саме там лунатиме повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.