Про це повідомили 30 липня. У Львівській міськраді кажуть, що Микола Власюк має чималий досвід управлінця. Тому депутати переконані, що чиновник працюватиме успішно.

Цікаво Андрія Свища звільнили з посади директора Львівелектротрансу: зловживав службовим становищем

Раніше працював директором

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Олександр Одинець каже, що Власюк – керівник із досвідом і в нього все вдасться.

Бажаємо новому керівнику Миколі Власюку успішно реалізувати усі ці важливі для міста проєкти, якими займається комунальне підприємство Львівавтодор. У Миколи Васильовича – чималий управлінський досвід, тому з допомогою колективу, переконаний, його робота для Львова буде успішною та корисною,
– зазначає Олександр Одинець.

Також він дякує його попередниці Оксані Єстеферовій за роботу для громади Львова. Ще не повідомили, чому чиновниця звільнилася з посади.

Але раніше депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич розповідав про те, що інформація про факт звільнення є. Проте на той час ще точного підтвердження не було. Про це розповіли Tvoemisto.tv.

Читайте також Ексглаві Укравтодору Новаку висунули нові обвинувачення у Польщі

Що відомо про Миколу Власюка

  • Микола Власюк працював операційним директором ритейлової компанії "Альянс Маркет", яка постачала продукти до супермаркетів "Арсен".
  • Також був директором у Західному управлінні Державної прикордонної служби.
  • На місцевих виборах у 2020 році Микола Власюк балотувався до Львівської міськради від партії "Самопоміч", але не пройшов.