Бібліотекарка померла внаслідок отруєння продуктами горіння. Слідчі встановили підозрювану в смерті жінки. Про це у фейсбуці повідомила пресслужба поліції Львівщини.

Цікаво Різанина під Львовом: у Винниках затримали зловмисника – фото

Як загинула бібліотекарка

  • 14 грудня 2018 року в одному з сіл Миколаївського району під час роботи загинула 57-річна бібліотекарка.
  • Місцева жителька опалювала своє робоче місце за допомогою кахельної газової печі.
  • Медики встановили, що жінка загинула внаслідок отруєння продуктами згоряння (оксидом вуглецю).
  • Правоохоронці під час проведення досудового розслідування призначили комплексну пожежно-технічну експертизу. Також фахівці провели інженерно-технічну експертизу з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
  • За висновками експертів, причиною витоку продуктів горіння стало самовільне поновлення подачі газу до несправної печі у приміщенні бібліотеки. Крім того, хтось самовільно відключив сигналізатор мікроконцентрації чадного газу.
  • Слідчі встановили, що жінка загинула через невиконання посадових обов’язків 48-річною працівницею бібліотеки, яка була відповідальна за охорону праці та справність газового обладнання.

Що загрожує зловмисниці

Слідчі 16 грудня 2020 року повідомили завідувачці відділу про підозру в порушенні вимог законодавства про охорону праці. Санкція статті передбачає покарання – виправні роботи терміном до 2 років, обмеження волі терміном до 5 років або до 7 років за ґратами.

Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування.