Львів – це місто, яке важко здивувати. Проте знайти якісне житло, яке не просто забезпечить базові потреби, а стане місцем комфорту та сили, в яке хочеться повертатися – випробування нелегке та виснажливе. Інтергалбуд – це девелопер, який цінує своїх клієнтів, тому на львівському ринку з’явився проєкт, аналогів якому немає. Чому ЖК "Mill Town" особливий та заслуговує на пріоритетну увагу тих, хто хоче стати власником помешкання – розглянемо далі.

Розташування та архітектура

"Mill Town" – новітній капсульний проєкт бізнес-класу, аналогів якому немає. Житловий комплекс розташований в історичному районі палацу Г.Хоткевича поблизу важливої транспортної артерії міста. Життя в 10 хвилинах пішої прогулянки до Оперного театру та доступ до транспортного сполучення – важливі аргументи для тих, хто цінує свій час та відкритий до нових можливостей, які готове запропонувати місто Лева.

Крім того, район вулиць Замарстинівська, початок пр. Чорновола починає модернізуватися у сучасну центральну метрополію. Новітнє житло серед магії історії – ідеальна гармонія для тих, хто поєднує життя зі Львовом.

Любителі символів теж полюблять це місце, адже будинок збудовано на місці колишньої млинарні, яка символізує достаток та процвітання, активізує енергію та веде до благополуччя.

"Mill Town" – це історія спокою та достатку, яка турбується про своїх мешканців.

Доступність та безпека

Архітектура будинку створена на базі найкращих сучасних європейських традицій. Втім, дизайнери проєкту попіклувалися не лише про вишуканий зовнішній вигляд, а й попрацювали над внутрішнім змістом.

Закритий внутрішній двір із продуманими зонами відпочинку та дитячими майданчиками – це не лише елегантне рішення, що дарує затишок та спокій в умовах великого міста, а й турбота про безпеку дітей, завдяки чому батьки матимуть змогу спокійно спостерігати за своїми малюками.

Підземний паркінг, консьєрж сервіс та система відеоспостереження – це не привілеї, а турбота девелопера про спокій і позитивні емоції своїх мешканців.

Новаторство "Mill Town" – це доступ до всіх радостей життя у межах житлового комплексу. На відстані декількох кроків до послуг мешканців тренажерний зал для підтримки здоров’я, офіс-центр для нарад з колегами та переговорів з партнерами, ресторан для теплих зустрічей з друзями, а також салон краси та дитяча кімната.

"Mill Town" – це повага до особистого часу та комфортне і радісне життя в одному місці.

Особливість квартир

У ЖК "Mill Town" все продумано до найменших дрібниць з піклуванням про мешканців. Гіперчутливий до погодніх умов фасад забезпечить затишок та комфорт у будь-яку пору року, а великі панорамні вікна подарують багато світла та неперевершений вигляд на місто Лева.

Над плануванням квартир працювали найкращі архітектори, тому кожен квадратний метр житла продуманий до дрібниць.

Унікальний дизайн холів підкреслює особливість мешканців ЖК "Mill Town", а швидкісні безшумні ліфти готові швидко доправити власників додому.

Ще одне новаторство – апартаменти, що є об’єктами комерційного сегменту. Їх можна використовувати в якості інвестиційного інструмента, для особистого проживання або для отримання доходу від оренди.

ЖК "Mill Town" – це простір, в якому хочеться жити, працювати, вдосконалюватися та зростати. Більше не треба мріяти про комфортне житло в центрі міста з доступом до всіх благ сучасного життя – Інтергалбуд вже втілив мрію у життя.