Про це повідомляє 24 канал із посиланням на брифінг тимчасово повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін. Вона поспілкувалася з журналістами у центрі Львова 15 лютого.

До теми США переносять своє посольство з Києва до Львова

Надіються на швидке повернення

Передусім дипломатка зауважила, що їй дуже подобається Львів. Проте вони з колегами хочуть якнайшвидше повернутися до столиці України. Проте це неможливо, поки така ситуація.

Для цього ми знову наполегливо закликаємо Росію провести деескалацію її ворожих дій проти України. До нашого переїзду призвела така поведінка Росії. Те, що Росія назбирала на кордонах понад 100 тисяч військових,
– заявила Крістіна Квін.

Зустрічі Крістін Квін із владою Львова / Фото ЛМР і ЛОДА

Вона також подякувала за гостинність меру Андрію Садовому та голові Львівської ОДА Максиму Козицькому. Слід зауважити, що після цього брифінгу вона з ними зустрілася.

Брифінг дипломатки на Площі Ринок: дивіться відео

Головне про переїзд посольства

14 лютого стало відомо, що США тимчасово переносить своє посольство з Києва до Львова. Про це офіційно заявив держсекретар країни Ентоні Блінкен. Він зауважив, що Держдеп вважає такий крок необхідним для забезпечення безпеки своїх дипломатів. Також він тоді закликав усіх своїх співгромадян покинути країну.

Видання The Wall Street Journal повідомило, що керівництво США не тільки дало наказ про переїзд до Львова. У дипломатичній установі, ймовірно, також знищили мережеве обладнання, а також демонтували телефонну систему.


Що потрібно робити для спокою на тлі загрози / Інфографіка 24 каналу