Погоду у Львові та Львівській області 31 грудня визначатиме проходження атмосферних фронтів з півдня. Дороги Львівщини огорне ожеледиця. Про це у фейсбуці повідомила пресслужба Львівського гідрометцентру.

Цікаво У Львові в новорічну ніч курсуватимуть трамваї: розклад руху транспорту на Новий рік та Різдво

Прогноз погоди на Львівщині на 31 грудня

Синоптики передбачають, що у Львові та області 31 грудня буде хмарно з проясненнями. Погоду визначатиме проходження атмосферних фронтів з півдня.

На Львівщині часом падатимуть дощ та мокрий сніг. Місцями опади будуть значними. Синоптики попереджають, що дороги Львівщини огорне ожеледиця. Вітер північний, 5 – 10 метрів за секунду.

  • Прогноз погоди у Львівській області 31 грудня. Синоптики прогнозують, що на Львівщині 31 грудня температура впродовж доби коливатиметься від 1 до 6 градусів тепла.
  • Прогноз погоди у Львові 31 грудня. У Львові впродовж доби температура становитиме від 1 до 3 градусів тепла. Також синоптики попереджають, що у місті можливе погіршення видимості через опади.

Прогноз погоди на Львівщині на 1 січня

Синоптики Львівського гідрометцентру прогнозують, що на Львівщині 1 січня буде хмарно з проясненнями. Часом падатимуть дощ та мокрий сніг, а вночі місцями випадуть значні опади.

Дороги огорне ожеледиця. Вітер північно-західний, 5 – 10 метрів за секунду.

Температура на Львівщині впродовж доби коливатиметься від 1 градусу морозу до 4 градусів тепла.