Точну причину падіння дерева встановить слідство. Однак попередньо відомо, що воно могло впасти внаслідок удару блискавки.

До теми Опублікували фото з місця події, де загинула пара під час буревію у Львові

Дерево, яке впало на пару, було здоровим

Начальниця управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Олександра Сладкова розповіла, що обстеження дерев у Стрийському парку проводять систематично.

"У парку є приблизно 6 тисяч дерев, і коли у персоналу парку є підозри на аварійність якогось дерева, то вони звертаються до управління екології, щоб провести комісійне обстеження", – зазначила посадовиця.

За її словами, на молоду пару впав клен гостролистий. Таких дерев у парку є приблизно 30%. Сладкова додала, що вранці 2 серпня вона була на місці трагедії та оглядала цю територію.

Візуальний огляд показав, що стовбурових пошкоджень це дерево не мало, від нього відвалилася гілка на висоті 7 – 10 метрів, тому побачити подібний дефект є складно,
– розповіла посадовиця.

Вона додала, що на дереві немає ознак гниття.

Зауважте Дерево розтрощило лавицю: у Львові під час буревію загинув курсант військової академії

Дерево могло впасти внаслідок удару блискавки

За словами Сладкової, поруч з кленом, який впав на пару, було дерево з дуже специфічними ушкодженнями – воно ніби розлетілося на друзки.

"Воно росло поруч від клена, і теж пошкодило сусідню лавку. Припускаю, що це дерево було зруйновано блискавкою. Тобто, блискавка влучила в нього і це могло призвести до падіння дерев навколо, зокрема і до пошкоджень клена", – зазначила посадовиця.

Сладкова зауважила, що в інших частинах парку пошкоджених дерев немає. Вони є лише в тій частині, де трапилась трагедія.

За інформацією ZAXID.NET, адміністрація Стрийського парку просить львів'ян не відвідувати його впродовж доби. Наразі фахівці ліквідовують там наслідки негоди.

Читайте також Загинули на місці: через буревій у Львові на молоду пару впало дерево у парку