33-го річного дільничного міліціонера Андрія Думанського оплакує вся родина. Востаннє бачили його в суботу, коли вирішив поїхати в село Лопатин.

Коли Андрій проходив повз ринок, побачив суперечку двох чоловіків. Як дільничний інспектор — почав їх розбороняти. Та зі спини його хтось вдарив трубою. А потім сталось те, що могли робити тільки в середньовіччі

Читайте також: Дніпропетровські лікарі врятували майже півтори тисячі бійців

Правоохоронця, нагадаємо, спочатку побили, а потім 13 кілометрів тягнули на возі дорогою. На дорозі ще й досі є сліди. Тіло міліціонера чоловік залишив в лісі. Все село каже, що жорстоке вбивство скоїв місцевий їздовий 53-річний Андрій Штонь.

Зараз в хаті Андрія Штоня нікого, хіба на подвір’ї та сама фіра стоїть. Господар хати був запальним, інколи агресивним. Тут він жив разом із своїм помічником, який, як кажуть в селі, і вбивство допомагав скоїти. Обоє чоловіків зараз затримані.

Про вбитого ж міліціонера місцеві мешканці відгукуються позитивно. Кажуть, що чоловік був спокійної вдачі і відповідально ставився до роботи. Зараз родичі хочуть лише одного — аби убивцю покарали. Утім кажуть, що він може уникнути правосуддя, адже має психічні відхилення.