Напередодні на онлайн-навчання перевели лише старшокласників. Однак через зростання захворюваності серед дітей учнів молодших класів також навчатимуть дистанційно.

Актуально На Львівщині з 26 січня суттєво посилили карантин: список нових обмежень

Школи та виші перевели на дистанційне навчання

Перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик розповів, що на Львівщині протягом останнього тижня спостерігають негативну динаміку захворюваності та госпіталізацій. Тому обласна комісія з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішила посилити карантинні обмеження, щоб запобігти запровадженню червоної зони.

Станом на сьогодні (25 січня – 24 канал) 165 дітей перебувають на стаціонарному лікуванні, лише упродовж останніх 2 тижнів зафіксовано 1754 випадки захворювання дітей. Тому обласна комісія ТЕБ і НС рекомендує закладам освіти перейти на дистанційну форму навчання,
– зазначив Годик.

Тож з 26 січня на Львівщині заборонили відвідування закладів освіти. Таке обмеження не стосується лише дошкільнят, учнів спецзакладів, а також студентів професійних чи професійно-технічних закладів освіти, яких рекомендують перевести на змішану форму навчання. Дистанційне навчання триватиме до 5 лютого.


Адаптивний карантин в Україні / Дані: МОЗ / Інфографіка 24 каналу