Про це він розповів у інтерв’ю виданню "Радіо Свобода".

Зокрема, він пропонує пані Марині зробити 2018 роком толерантності до людей з інвалідністю.

"Я мрію створити сім'ю і бути повноцінним. Для цього я працюю. Я мрію, щоб настав мир в країні. Я мрію ще раз випити кави з Мариною Порошенко. Хочу запропонувати їй зробити наступний рік роком толерантності до людей з інвалідністю. Може, створити якийсь круглий стіл, де б можна було обговорити, як реалізувати цей рік. Як покращити життя для інвалідів. Бо нам же треба лише, щоб створили умови, за яких ми зможемо жити, як всі інші", – пояснив Роман.

Він також наголосив, що людей з інвалідністю не можна називати хворими, адже хворобу можна подолати, а їхня неповноцінність – це стан. Тож люди з інвалідністю потребують не спеціальних медичних засобів. А створення умов, де вони зможуть повноцінно жити.

"Інваліди не хворі. Хвороба лікується. А неповноцінність – просто нормальний стан. Краще б батьки гроші, які витрачають на лікування і реабілітацію, віддавали на адаптацію своїх дітей. Таку людину як я, чи Нік Вуйчіч, треба з дитинства вчити жити повноцінно. В нашому тілі нічого вже не зміниш. Але нас можна навчити тому, що ми можемо робити. Он, в Амстердамі люди з аутизмом працюють в таксі, в ресторанах. І питання з інвалідами вирішене: ці люди не бідні, вони не живуть на подачки. Вони здатні самі себе забезпечувати", – пояснив свою позицію Кисляк.

Нагадаємо, минулого року у Львові розгорівся скандал – в одному із кафе офіціант нахабно виштовхав за двері Романа Кисляка, оскільки чоловік видався підозрілим.

На скандал відреагувала навіть перша леді Марина Порошенко, яка запросила Романа до себе на каву.