Юзич невдовзі оголосять про підозру в отриманні неправомірної вигоди. Наразі правоохоронці продовжують проводити досудове розслідування. Про це повідомила пресслужба Нацполіції.

Читайте також На Львівщині військовий продавав боєприпаси: чоловікові загрожує в'язниця – фото

Як затримали посадовицю ЛКП "Архітектурно-будівельний нагляд"

  • Львівські правоохоронці викрили корупційну схему легалізації самовільно реконструйованих будівель у місті.
  • Її організувала керівниця ЛКП "Архітектурно-будівельний нагляд", яке є одним зі структурних підрозділів Львівської міськради.
  • За інформацією Нацполіції, за безперешкодне оформлення документів на самовільно реконструйовані будівлі у центрі Львові посадовиця вимагала 500 доларів хабаря.
  • Правоохоронці 21 січня затримали директорку підприємства одразу після отримання грошей.


Посадовицю затримали одразу після того, як вона взяла 500 доларів хабаря / Фото Нацполіції

До теми СБУ у Києві затримала державних виконавців: брали хабарі

Що кажуть у Львівській міськраді

Пресслужба Львівської міськради першою повідомила, що директорку ЛКП "Архітектурно-будівельний нагляд" затримали на хабарі. Мерія сподівається на об'єктивне розслідування. На час проведення слідчих дій посадовицю відсторонять від роботи.

Львівська міська рада буде максимально сприяти в розслідуванні. Також для мерії важливо, аби винні були покарані й в разі встановлення факту отримання неправомірної вигоди був відповідний вирок суду,
– повідомили у ЛМР.

Що загрожує посадовиці

Наразі правоохоронці вирішують питання про оголошення зловмисниці про підозру в одержанні неправомірної вигоди. Посадовиці, якщо її провину доведуть у суді, загрожуватиме покарання – від 5 до 10 років за ґратами з позбавленням права обіймати певні посади терміном до 3 років та конфіскацією майна.

Слідчі продовжують проводити досудове розслідування. Вони намагаються встановити усі обставини злочину.


Наразі правоохоронці проводять досудове розслідування / Фото Нацполіції