Пресслужба СБУ повідомила, що ці ділянки незаконно опинилася у власності одіозної Марченко, яка "прославилася" своїми зверненнями. Силовики оголосили: наразі триває процедура передання цих ділянок у власність держави.

Зауважте В Україні арештували додаткові активи Медведчука та Марченко, якими керували з росії

Деталі

Пресслужба СБУ повідомила, що, за попередньою інформацією, ще у 2009 році райдержадміністрація ухвалила незаконне рішення безоплатно передати земельну ділянку із державної власності приватному підприємству. Жодних змін у "Книзі записів про державну реєстрацію державних актів на право власності" не зафіксували.

Згодом підприємці, з метою заволодіти активами "на законних підставах", внесли свідомо недостовірні відомості в офіційні документи, розбили земельний наділ на 3 окремі ділянки та оформили їх як власність компанії,
– мовиться у повідомленні.

У СБУ наголосили, що захоплена земля – розташована у регіоні Стрийщини, який приваблює туристів. Звичайно ж, там відразу розпочали будувати об'єкти туристичної інфраструктури.

Позов щодо арешту майна, який ініціювала СБУ, задовільнив Сколівський районний суд. Досудове слідство проводять слідчі Стрийського райуправління поліції ГУ НП у Львівській області.

Зауважте – Марченко у хустці звернулась до Ердогана: дивіться відео