Наші воїни тримають оборону завдяки своїй мужності. На жаль, важке озброєння, яке нам обіцяв Захід, досі не дійшло до фронту, що ускладнює боротьбу та збільшує втрати нашого війська.

Читайте також Польща планує придбати близько 500 ракетних систем залпового вогню HIMARS

Росіяни використовують найважчу неядерну зброю

Українська влада робить все можливе, щоб переконати партнерів у тому, що нам необхідне важке озброєння. Також велику роль для фронту відіграє час поставок. Адже затягування тільки ускладнює ситуацію.

Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк показав роботу російської вогнеметної системи "Солнцепек", яка працює проти української армії. Її вогонь знищує все на своєму шляху. Ми також мусимо мати сильні системи, щоб могти протистояти противнику. Подоляк закликав передати Україні потрібне озброєння.

Деякі партнери вагаються, чи давати необхідну зброю, боячись ескалації. Ескалації?! Росія уже застосовує найважчу неядерну зброю проти українців, змушуючи людей горіти живцем. Може, час дати відповідь нелюдам і передати Україні РСЗВ?
– каже Подоляк.

Як працює російський "Солнцепек": дивіться відео

Постачання західної зброї в Україну

  • Захід, ймовірно, почав затягувати постачання зброї Україні. Російське лобі пустило своє коріння і знову починає залякування. Мовляв, буде ескалація та інше. Однією з країн, яка обіцяла постачання зброї, але досі цього не зробила, є Німеччина. Наш посол Андрій Мельник навіть жартував з цього питання. Він опублікував кумедну картинку, порівнявши Німеччину з равликом, який тягне кулю.
  • Водночас в Офісі Президента наголошували, що Україна обов'язково отримає MLRS. Адже країни Європи нарешті зрозуміють, що третя світова війна, якої всі так бояться, безсумнівно почнеться в разі перемоги Росії. Тому у жодному разі не можна дозволити, щоб це сталося. А така зброя вирішить ситуацію.
  • Також нам вкрай потрібні західні зенітно-ракетні комплекси типу Patriot. Ці сучасні американські системи протиповітряної оборони зможуть приїхати в Україну. Американські ЗМІ повідомляли, що про це мовиться у схваленому напередодні пакеті допомоги від США на суму 40 мільярдів доларів. Поки українська влада цю інформацію не підтверджує.

США збираються дати Україні потрібну зброю: дивіться відео