Окупанти створили немислимі умови в Херсонській області. Про це в ефірі 24 каналу розповів журналіст з Кривого Рогу, якому вдалося поспілкуватись з українцями, що виїхали з тимчасово зайнятих ворогом територій.

Зверніть увагу Безумовно, і Херсон, і весь Південь України буде звільнено, – Подоляк

Люди на межі голоду та відчаю

Згідно з інформацією журналіста, на окупованих територіях Херсонської області дуже мало продуктів харчування, нема постачання до місцевих магазинів. За переказами людей з Херсонщини, які прибувають до Кривого Рогу, в деяких селах люди на межі голоду та відчаю.

Вже є випадки, коли люди просто полюють на польових мишей, аби якось прогодувати себе та рідних. Це просто жахливо,
– з'ясував журналіст.

В деяких селах понад місяць нема ані електрики, ані природного газу, ані медикаментів. Крім того, не пропускають гуманітарні місії з території України.

Коли росіяни заходили на Херсонщину, то першочергово скидали синьо-жовті прапори з будівель органів місцевої влади й встановлювали свої ганчірки, а потім – обстрілювали вежі мобільного зв'язку.

Дівчина, яка приїхала з Нової Каховки, розповіла журналісту, що намагається тримати зв'язок з рідними, які там залишились – вдається поспілкуватись лише 1 раз на тиждень.

Важливо, що українські захисники продовжують відтісняти росіян із південних регіонів України. Ворог сподівається загарбати Південь та Схід України, але отримує потужну відсіч.

Зауважте – у Росії великі проблеми з новим наступом: дивіться відео