"Вчора, Слава Богу, обійшлося без 200-х. Поранені 5 людей, евакуювали вертольотом в Дніпро, в ту ж лікарню, де і ми всі. Тепер окремий підрозділ калік:) Донбасу концентрується в центрі Дніпра. Пам'ятається Штаб національного захисту і Дніпро ОДА в квітні, що дуже напружувало. Думали "чим чорт не жартує, а раптом ми ватники...". Тепер наші друзі і соратники дуже допомагають з пораненими. Від усієї душі — спасибі", — пише комбат у Facebook.

Водночас, командир констатує, що в Іловайську досі тривають бої.

Постійно тримаю зв'язок із командирами і бійцями. Хлопці реально зараз разом зі зведеною ротою мотострільців як 300 спартанців. Тільки їх поки не 300 :(. Постійні обстріли із «Градів», мінометів, АГС. Вузлові точки терористи вже пристріляли. Звідти й велика кількість поранених. У лівій частині міста — ми, у правій — майже удвічі більше ватників. Судячи з полонених, більше половини — кадрові офіцери і солдати з РФ. Деякі просто у формі. Вони не просто поодинці розкидані по підрозділах, а працюють вже окремими взводами, тобто це вже реальне військове вторгнення,
— заявив Семенченко.

Сьогодні ж, додає він, його хлопці "разом з братами з Дніпра, які не побоялися ввійти в місто", починають чистити прилеглі квартали.

"Бої тривають з наростаючим озлобленням, мабуть все ж в цьому місті ми намацали "Кощієву смерть" донецького угруповання терористів, періодично доходить до рукопашної. Вчора відбили останні танкові атаки, не треба їх боятися, вони горять як свічки...", — наголосив він.

Як відомо, зараз у низці міст на Донбасі тривають активні бойові дії між силами АТО та терористами.

За інформацією РНБО, до українських бійців в Іловайську прибуло потужне підкріплення.

Битва за Іловайськ — це битва за "український Сталінград". Її потрібно обов'язково виграти. REUTERS REUTERS Про це в ефірі Еспресо.TV заявив куратор батальйону територіальної оборони "Кривбас" Микола Колесник. "Іловайськ — це форпост, схід південного Донецька. Там закривається напрямок на РФ, тому його однозначно потрібно закріплювати нам", - зазначив Колесник. Він порівняв Іловайськ із Сталінградом у Другій світовій війні. "Цю битву потрібно вигравати. Але тут потрібно ще хлопців зберегти, адже це окраса нації, бо вони добровольці", - наголосив військовий. За його словами, українським бійцям під Іловайськом бракує підтримки бронетехніки. Читайте такожРНБО: Силовики в Іловайську отримали потужне підкріплення (карта АТО) Крім того, Колесник розповів про деякі деталі битви за це місто. "На півночі від міста — стик напрямків Донецьк-Харцизьк-Іловайськ. Ось там йдуть серйозні бої. Вчора поранений був наш заступник комбата. Але медики професійно попрацювали, тому все буде добре", - запевнив представник "Кривбасу".
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/954067-kurator-krivbasu-ilovaysk-tse-ukrajinskiy-stalingrad-i-tsyu-bitvu-treba-vigravati.htm