Наступний етап відновлення вимагає відновлення постачання. Організація логістики займає більше часу, пояснили у повідомлення компанії.

До речі 1000 доларів в McDonald’s: капіталізація вкладень за 1, 5 та 10 років

Де відкриють ресторани McDonald’s

Найперше розглядають можливість відкриття ресторанів в Одесі – наприкінці березня, та у Дніпрі – наприкінці квітня. Крім того, заклади хочуть відкрити ще в кількох інших містах.

Щоправда, плани компанії можуть змінюватись. Це залежить від безпекової ситуації у містах і регіонах. Ресторани працюватимуть відповідно до розширених протоколів безпеки, які запровадили в усіх відритих закладах в Україні.

Що цьому передувало

  • Після повномасштабного вторгнення Росії, 24 лютого, мережа McDonald’s закрила усі свої заклади в Україні. У компанії зазначали, що роблять це з міркувань безпеки.
  • У травні в McDonald's повідомили, що заклади мережі фастфуду не відчинятимуть до завершення війни.
  • Однак представники компанії заявляли, що не проти "відкритись", але відповідно до правил, не можуть працювати під час війни. Тоді до перемовин про відкриття ресторанів долучилося навіть МЗС.
  • Вже у вересні ресторани почали відкриватись. 20 вересня запрацювали перші три заклади McDonald’s, а 30 вересня компанія оголосила про відкриття перших 10 залів у Києві.