Крозетто також наголосив, що такі країни, як Франція і Польща, які підтримують ідею відправлення своїх військ в Україну, не можуть висловлюватися від імені всіх країн-членів НАТО.

До теми Іноземні війська в Україні: які завдання вони могли б виконувати

У Міноборони Італії виступили проти відправлення військ

Міністр оборони Італії наголосив, що Франція і Польща можуть говорити від себе, але не від імені НАТО, яке від початку вторгнення Росії в України формально і добровільно залишалося поза війною.

Ввести війська до Києва означає зробити крок до односторонньої ескалації, яка зітре шлях до дипломатії. Немає сенсу наводити такий аргумент зараз після двох років війни,
– заявив Крозетто.

Водночас він зазначив, що перетворення Росії на військову економіку робить країну-агресорку більш оснащеною та гнучкою у військовому виробництві, ніж країни НАТО. Крім того, глава італійського Міноборони підкреслив, що Україна має рацію, кажучи, що постачання озброєння із Заходу відбуваються повільно.

"Захід виявив, що має набагато менші виробничі потужності ніж Росія, і йому потрібен час, щоб змінити тенденцію. Що стосується боєприпасів, то за рік ми вийшли на рівень виробництва, який може допомогти Україні, але все одно нижчий за російський", – сказав міністр.

Крозетто також наголосив на важливості того, щоб Захід надавав Україні повну підтримку, а також вивчав альтернативні шляхи вирішення конфлікту. Міністр закликав до активізації зусиль на дипломатичних каналах для пошуку вирішення конфлікту.

Макрон озвучив сценарій, за якого готовий відправити військо

  • Журналісти французького видання L'Independant зазначили, що президент Еммануель Макрон 7 березня під час зустрічі з лідерами партій країни озвучив можливий сценарій, за якого він готовий відправити війська в Україну. За даними ЗМІ, це може статися, якщо окупанти прорвуться у напрямку Києва чи Одеси.
  • Зокрема, французькі війська за такого розвитку подій будуть допомагати нашим солдатам виганяти російських загарбників з регіону. Як повідомляється, Макрон використовував карти, щоб проілюструвати свої тези під час зустрічі.
  • Раніше Макрон звернувся до партнерів України, заявивши, що наразі союзникам настав час активізуватися. Він наголосив, що станом на зараз не час "бути боягузами".