Про це пише політолог Олексій Голобуцький. Експерт вважає, що СБУ перетворилась на "український Моссад", спецоперації та досвід якого вивчають найкращі західні спецслужби.

Дивіться також За ліквідацією Киви, Татарського та ще десятків ворогів України стоїть СБУ, – джерело

"Підрив колаборантів став не разовою акцією, а системою. Багато ліквідацій проведено на території ворога – від Владлєна Татарського до Іллі Киви. А нещодавні прильоти дронів по НПЗ по всій Росії завдали величезної матеріальної шкоди державі-агресору: експорт нафтопродуктів вже впав на 30%", – акцентує політолог.

Голобуцький окремо виділяє успіх морських дронів, які розробила команда Малюка.

"Морські перемоги України – заслуга цих дронів. Західні фахівці наголошують, що морські дрони змінили баланс сил на Чорному морі. Завдяки ним був здійснений другий підрив Кримського мосту. Sea baby та "Мамай" вже підбили 8 російських кораблів. Знято блокаду на Чорному морі", – вважає експерт.

Малюк кардинально змінив СБУ – сьогодні це один із ключових елементів Сил оборони. Підрозділи служби знищили ворожої бронетехніки на понад 1 мільярд доларів, зокрема понад 550 танків,
– наголошує політолог.

Нагадаємо, що 7 лютого 2023 року Василь Малюк отримав рекордну кількість голосів "за" призначення на посаду голови СБУ у Верховній Раді – 324. На той час Малюк вже пів року очолював службу в статусі виконувача обов'язків і розпочав кардинальні зміни в її роботі.