Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко розповів 24 Каналу, що на вулицях Маріуполя просто смердить фекаліями. А ось 2 червня там пролунав потужний вибух.

Важливо 2 роки полону гарнізону Маріуполя․ Історія "мами Тані", яка бореться за повернення сина

Каналізація та медицина

Андрющенко зазначив, що в місті відбувається щось страшне. Росіяни дочекались, щоб місцеві звикли до жаху, й уже їм було нормально й так. У Маріуполі величезні проблеми з водовідведенням. Резервуари заповнені, й вони виходять назовні, бо росіяни не знають елементарних законів фізики. Крім того, в місті величезні проблеми з медициною.

Медична система в повному колапсі. Ще гірше, ніж була. Досі, насправді, в усім відомій лікарні не працює ліфт, а там 9 поверхів. На 7 поверсі розташована травматологія. На 7 поверх на ношах несуть на сходах людей. Яка це може бути медицина, про що ще можна далі говорити. Суцільний обман відбувається,
– зауважив радник міського голови Маріуполя.

Проблеми з майном, екоцид і хвороби

За його словами, в Маріуполі масово зносять житло. При чому, ніхто не веде ніяких реєстрів, як саме люди постраждали, аби компенсувати збитки. Щобільше, майно українців відбирають і воно переходить у власність ДНР. Крім того, в Маріуполі заборонили пляжний сезон, бо росіяни самі визнають, що купатись в Азовському морі й інших водоймах небезпечно через можливі епідемії.

"Холера можливо знову буде спалахувати. Узагалі невідомо, що ще може бути. Краще не буде. Як би яскраво вони не фарбували. Проблеми, які є в місті, вони не вирішуються. Усе погіршується. Світло вирубає систематично, хоч у них немає обстрілів, немає блекаутів, електрогенерація заходить з території Росії, й усе одно світла немає", – наголосив Андрющенко.

Новини Маріуполя: останні події